F i n a n s e   i   N i e r u c h o m o ś c i
 
 
   
 
 


Telefony
tel./fax (87) 610 43 74
tel. kom. 668 855 355

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie na numer 668 855 355 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!Agnieszka Wszeborowska


Moim celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcę zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych.

mgr Agnieszka Wszeborowska
Specjalista d/s finansówMila, sympatyczna, kompetentna i rzetelna obsługa. Dzięki "ARKADII" mamy wlasny, wspanialy skrawek na tej ziemi. Spelnily sie nasze marzenia o wlasnym domu!!!! :) Zaoferowali Nam nieoceniona pomoc za co bardzo dziekujemy. Jesli bedziemy planowac kolejne inwestycje zawsze wrócimy do "ARKADII"

- Aneta Rowinska - kredyt na domPani Agnieszka posiada szeroką wiedzę i duże doswiadczenie w zakresie kredytów hipotecznych. Bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces,od wyboru oferty kredytowej,skompletowania dokumentów i wypełnienia wniosków kredytowych po złożenie dokumentów w naszym imieniu, zapoznała nas z warunkami umowy kredytowej. Dzięki Pani Agnieszce podpisaliśmy umowę i nasze marzenie o mieszkaniu stało się rzeczywistościa. Teraz polecamy ją naszym znajomym.

- Magdalena i Krzysztof - kredyt hipotecznyMiła, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Polecam gorąco! Jeżeli macie problem - to pani Agnieszka znajdzie rozwiązanie (oczywiście w miarę możliwości)

- Andrzej Jurewicz - kredyt na domZdecydowanie polecam zakup produktów finansowych u pani Agnieszki za jej profesjonalizm, szybkość działania, rzetelność i sympatyczną obsługę, a także indywidualne podejście do klienta.

- Kamil Sokołowski - Hipoteczny (mieszkanie)Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Agnieszką. Miło, fachowo i indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Przejrzyście tłumaczy. Pełen profesjonalizm i duża wiedza. Polecam

- Witold - Godna zaufania i poleceniaSzczerze polecam Panią Agnieszkę i jej usługi. Dzięki pomocy w znalezieniu odpowiedniego kredytu, mamy nasze wymarzone mieszkanko i przyzwoitą ratę :) A przede wszystkim zawsze można liczyć na odpowiedź ze strony Pani Agnieszki (nawet na najbardziej banalne pytanie) !! :)

- Marta Klimowicz - kredyt hipoteczny na mieszkanieProfesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, indywidualne podejście, pomoc we wszelkich kwestiach. Naprawdę warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Polecam !!!

- Kamila - kredyt mieszkaniowyRzetelne i uczciwe podawanie informacji na temat, który mnie interesował, z omówieniem szczegółów, w tym tzw. "drobnych druczków". Takie podejście do klienta na pewno sprzyja zaufaniu, co przy powierzeniu oszczędności ma niebagatelne znaczenie. Z pomocy pani Ag. Wszeborowskiej korzystam od ponad roku - Dziękuję

- Maciej - oszczędnościProfesjonalna, rzetelna, konkretna ..... i cierpliwa gorąco polecam

- Andrzej Łempicki - kredyt mieszkaniowyPani Agnieszka jest bardzo kompetentnym doradcą. Posiada ogromną wiedzę na temat oferowanych kredytowych produktów bankowych i potrafi skutecznie ją wykorzystać, dzięki czemu cała procedura począwszy od złożenia wniosku kredytowego do jego realizacji przebiega niezwykle sprawnie. Z pewnością osoba godna polecenia!

- Andrzej - kredyt hipoteczny

 
 
 

Copyright © Arkadia, 2015. All Rights Reserved