Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa
 
 
   
 
 

Działka rolna, pow. 5 400 m2, Laski Małe, gm. Kalinowo.
OPIS OFERTY
Działka o pow. użytkowej 5 400 m2 znajdująca się w miejscowości Laski Małe gm. Kalinowo, położona ok.20 km od Ełku. Dobry utwardzony dojazd drogą asfaltową. Działka położona w środku wsi. W sąsiedztwie gospodarstwa rolne i zabudowa jednorodzinna. Na terenie działki fundamenty po starym siedlisku. W prawym rogu od asfaltu staw. Teren płaski w kształcie prostokąta, częściowo zadrzewiony. Woda oraz kanalizacja doprowadzona do działki. Prąd w drodze. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość Jeziora Krzywe oddalonego ok. 1,5 km oraz Jeziora Selment Wielki. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej wsi z dala od miejskiego zgiełku i głównych dróg. Doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, w otoczeniu pól i drzew. Idealne miejsce pod budowę domu letniskowego jak i całorocznego.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu lub kupna nieruchomości a także procesu kredytowego. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z zakupem i uzyskaniem finansowania nabywanej nieruchomości. Doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić Państwa zdolność kredytową oraz przedstawi najkorzystniejsze propozycje spośród oferty kilkunastu banków, a także sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Porównamy i dopasujemy również ofertę ubezpieczenia nieruchomości oraz zabezpieczenia rodziny. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela.
OFERTA BEZPOŚREDNIA - koszty Agencji ponosi tylko Sprzedający!


Numer licencji zawodowej pośrednika nadzorującego ofertę 4872.


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa ARKADIA
Opiekun oferty:

Agnieszka Wszeborowska
kom. 604 24 52 24

agnieszka.wszeborowska@arkadia.elk.pl
Kontakty do biura:

tel.\fax 87 610-43-74
ul. Marsz. J.Piłsudskiego 25B
19-300 Ełk
arkadia@arkadia.elk.pl
NR OFERTY 303/D
Typ Działka
Cena 162 000 PLN (30 zł/m2)
Rodzaj działki rolna


LOKALIZACJA
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat Ełk
Gmina Kalinowo
Miejscowość Laski Małe


SZCZEGÓŁY
Powierzchnia 5 400 m2
Uzbrojenie Tak
Własność własność
Ukształtowanie powierzchni Płaska
Kształt działki Prostokąt
Dojazd Droga asfaltowa
Pozwolenie na budowę Brak
Możliwość podziału działki Nie


DODATKOWE
Ogrodzenie Brak
Zadrzewienie Częściowe
Okolica inne działki
Inne


Zamieszczona informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Galeria


 
 
 

Copyright © Arkadia, 2015. All Rights Reserved.