Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa
 
 
   
 
 

Działka, pow. 2,5980 ha, Jeziorowskie, gm. Stare Juchy.
OPIS OFERTY
Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. użytkowej 2,5980 ha położona w miejscowości Jeziorowskie gm. Stare Juchy. Nieruchomość nie ogrodzona o lekko pofałdowanym ukształtowaniu terenu w kształcie trójkąta z doskonałym dojazdem droga asfaltową. Oddalona od Jeziora Łaśmiady ok. 400 m. W pobliskiej okolicy las i Jezioro Sawinda Mała. Działka położona 12 km od Ełku. Teren przeznaczony pod inwestycję, podzielony na 15 mniejszych działek o wielkości ok. 1000 - 2000 m2, wraz z projektami domów całorocznych gotowych do postawienia. Każdy z właścicieli poszczególnych działek nabywa prawo udziału w działce o powierzchni 2 600 m2 z linią brzegową Jeziora Łaśmiady, usytuowanej przy Siedlisku Morena. Jest również możliwość zakupu pojedynczych działek w cenie 110 zł /m2.
Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu lub kupna nieruchomości, a także procesu kredytowego. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z zakupem i uzyskaniem finansowania nabywanej nieruchomości. Doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić Państwa zdolność kredytową oraz przedstawi najkorzystniejsze propozycje spośród oferty kilkunastu banków, a także sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Porównamy i dopasujemy również ofertę ubezpieczenia nieruchomości oraz zabezpieczenia rodziny.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela.
OFERTA BEZPOŚREDNIA - koszty Agencji ponosi Sprzedający.


Numer licencji zawodowej pośrednika nadzorującego ofertę 4872.


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa ARKADIA
Opiekun oferty:

Anna Janiszewska
kom. 602 383 319

anna.janiszewska@arkadia.elk.pl
Kontakty do biura:

tel.\fax 87 610-43-74
ul. Marsz. J.Piłsudskiego 25B
19-300 Ełk
arkadia@arkadia.elk.pl
NR OFERTY 301/D
Typ Działka
Cena 1 720 000 PLN (66,20 zł/m2)
Rodzaj działki budowlana


LOKALIZACJA
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat Ełcki
Gmina Stare Juchy
Miejscowość Jeziorowskie


SZCZEGÓŁY
Powierzchnia 25 980 m2
Uzbrojenie Nie
Własność własność
Ukształtowanie powierzchni Pofałdowana
Kształt działki Trójkąt
Dojazd Droga utwardzona
Pozwolenie na budowę Tak
Możliwość podziału działki Tak


DODATKOWE
Ogrodzenie Brak
Zadrzewienie Brak
Okolica Zabudowa letniskowa
Inne


Zamieszczona informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Galeria


 
 
 

Copyright © Arkadia, 2015. All Rights Reserved.