Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa
 
 
   
 
 

Siedlisko. Guzki, gm. Ełk. 193 m2
OPIS OFERTY
Siedlisko zabudowane domem o pow. użytkowej ok. 193 m2 oraz budynkiem gospodarczym. Położone w miejscowości Guzki gm. Ełk, na działce o wielkości 5 185 m2. Nieruchomość nie ogrodzona, o płaskim ukształtowaniu terenu w kształcie prostokąta z dojazdem drogą polną. Oddalona od Jeziora Guzki ok. 1,7 km i 10 kilometrów od Ełku. W pobliskiej okolicy las, pola i łąki. Budynki zbudowane z czerwonej cegły, dom do kapitalnego remontu z solidną kamienną podmurówką. Do posesji doprowadzony jest prąd natomiast brak kanalizacji. Woda ze studni znajdującej się obok domu. Na terenie posesji duże drzewa ozdobne oraz owocowe. Doskonałe miejsce dla osób cieniących cisze i spokój. Z dala od miejskiego zgiełku i chaosu.
Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu lub kupna nieruchomości a także procesu kredytowego. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z zakupem i uzyskaniem finansowania nabywanej nieruchomości. Doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić Państwa zdolność kredytową oraz przedstawi najkorzystniejsze propozycje spośród oferty kilkunastu banków, a także sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Porównamy i dopasujemy również ofertę ubezpieczenia nieruchomości oraz zabezpieczenia rodziny.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela.
OFERTA BEZPOŚREDNIA - koszty Agencji ponosi Sprzedający.


Numer licencji zawodowej pośrednika nadzorującego ofertę 4872.


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa ARKADIA
Opiekun oferty:

Anna Janiszewska
kom. 602 383 319

anna.janiszewska@arkadia.elk.pl
Kontakty do biura:

tel.\fax 87 610-43-74
ul. Marsz. J.Piłsudskiego 25B
19-300 Ełk
arkadia@arkadia.elk.pl
NR OFERTY 97/B
Typ Siedlisko
Cena 253 000 PLN (1 310 zł/m2)
Typ budynku Wolnostojący


LOKALIZACJA
Województwo warmińsko-mazurskie
Miejscowość Guzki
Gmina Ełk


SZCZEGÓŁY
Powierzchnia domu 193 m2
Powierzchnia działki 5 185 m2
Media woda, prąd
Własność własność
Ogrzewanie lokalne, piecowe
Ilość pokoi 3
Ilość pięter 1
Okna
Taras
Garaż Brak.
Ogrodzenie Brak.


DODATKOWE
Stan Do remontu
Dostępność Od zaraz
Inne Dom częściowo podpiwniczony


Zamieszczona informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Galeria


 
 
 

Copyright © Arkadia, 2015. All Rights Reserved.