Agencja Nieruchomości i Pośrednictwa
 
 
   
 
 Karta Rabatowa

Karta jest szczególnym wyróżnieniem Klientów naszej firmy. Każdy klient, który za pośrednictwem naszego biura sfinalizuje sprzedaż, bądź kupno nieruchomości, skorzysta z doradztwa finansowego, otrzyma Kartę RABATOWĄ. Upoważnia ona do zniżek na ofertę produktową naszych Partnerów.
Mamy nadzieję, że będzie ona dobrze Państwu służyć przy okazji zakupów oraz korzystania z innych usług. Karta ma przede wszystkim sprawić, aby każdy jej posiadacz mógł oszczędzać.
W tej chwili na liście partnerów Karty znajduje się kilkanaście podmiotów, ale przez cały czas będziemy dokładać starań, aby ta lista się wydłużała i aby korzystanie z Karty było możliwe w jak najszerszym zakresie. Zachęcamy zatem do regularnego weryfikowania poniższej listy współpracujących z nami firm.

Obecnie rabaty wynoszą od 5% do 30%.

Karta Rabatowa - PARTNERZY HANDLOWI
 
ADEKOR - Studio Projektowe
ul. Słowackiego 3 lok. U3
19-300 EŁK
Tel. 87 610 03 83
Głównym obszarem działania studia projektowego jest szeroko rozumiana architektura wnętrz, czyli projektowanie wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Pracownia zajmuje się również projektowaniem ogrodów przydomowych, kształtowaniem przestrzeni w zakresie architektury krajobrazu poprzez projekty koncepcyjne.
 
ALLADYN - Salon oświetleniowy
ul. Suwalska 91
19-300 EŁK
Tel. 87 621 76 87
Od 2004 r. zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, współpracuje z kilkudziesięcioma producentami polskimi i zagranicznymi, W jej ofercie znajduje się kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych różnego typu. Zapewnia szeroki wybór rozwiązań oświetleniowych. Wybierając spośród żyrandoli, kinkietów, plafonów, zwisów, lamp stojących, można kolorem i formą dopasować oprawę oświetlenia do reszty pomieszczenia. Asortyment ten jest stale uzupełniany o nowości pojawiające się na rynku.
 
AMA - Aranżacja wnętrz
ul. Sikorskiego 19
19-300 EŁK
Tel. 87 621 57 20
Firma powstała w 2001 roku, zajmuje się sprzedażą materiałów wykończenia wnętrz: parkietów, paneli podłogowych, laminowanych, drewnianych i bambusowych, listw wykończeniowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, paneli PCV, parapetów, tapet oraz akcesorii. W ofercie znajdują się produkty wiodących producentów z kraju i zza granicy. Pracownicy firmy profesjonalnie pomogą skomponować elementy wystroju wnętrz odpowiadające Państwa indywidualnym oczekiwaniom.
 
Dominika - Sklep dziecięcy
ul. E. Orzeszkowej 20
19-300 EŁK
Tel. 87 621 57 41
Istniejący od 2004 r. sklep DOMINIKA, jako jeden z największych sklepów dziecięcych w woj. warmińsko-mazurskim posiada szeroki asortyment produktów dla młodzieży, dzieci i niemowląt - zaczynając od wózków, fotelików samochodowych i mebli poprzez zabawki, odzież, obuwie oraz akcesoria niemowlęce. W tej sieci sklepów modnie i niepowtarzalnie ubierzecie Państwo niemowlaka, starszaka oraz dorastającą młodzież.
 
ELANIA - Studio
ul. J.Słowackiego 3
19-300 EŁK
Tel. 606 909 382
Studio ELANIA od 2005 r. specjalizuje się się w projektowaniu i aranżacji okien. Poleca również bogatą kolekcję tkanin, karniszy, obrusów, pasmanterii oraz pościeli. Posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu i aranżacji okien, witryn, całych wnętrz oraz dekoracji. Solidne i profesjonalne podejście do stawianych firmie zadań zaowocowało rosnącym gronem zadowolonych klientów, którzy regularnie wracają z nowymi pomysłami.
 
ELEKTRYK - Hurtownia
ul. Suwalska 91
19-300 EŁK
Tel. 87 621 76 70
Firma powstała 1991 roku w Ełku, jest liderem sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych, osprzęt elektroinstalacyjny, oświetleniowy, aparaturę modułową, kable i przewody, obudowy, szafy i rozdzielnie elektryczne. Wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą, a rozbudowane zaplecze logistyczne sprawia, że zamówiony asortyment zawsze trafi do Państwa na czas.
 
P.H. FALA
ul. Rzemieślnicza 30
19-300 EŁK
Tel. 87 621 59 14
Rodzinna firma istnieje od 1993 roku i działa w branży chemii budowlanej. Zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju farb, lakierów, klejów, tynków, systemów ociepleniowych, listew wykończeniowych, narzędzi oraz akcesorii malarskich i ogólnobudowlanych. Wykwalifikowana kadra pomoże Państwu w doborze materiałów, narzędzi, akcesorii malarskich i budowlanych z szerokiego asortymentu.
 
FASTER Meble
ul. Kilińskiego 11
19-300 EŁK
Tel. 87 610 01 17
Firma działająca na rynku meblarskim od 2008 roku. Posiada duży wybór mebli skrzyniowych oraz szeroki asortyment mebli tapicerowanych: wypoczynkowe, narożniki, kanapy, wersalki, tapczany, amerykanki, dostępne w różnorodnych tkaninach i konkurencyjnych cenach.
 
HELIOS
ul. Wojska Polskiego 48
19-300 EŁK
Tel. 87 621 16 31
Firma Helios od wielu lat dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług. Współpracując z tą firmą mają Państwo gwarancję profejsonalnie wykonanej pracy, terminowości oraz solidności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje produkty wykonane tylko przez najlepszych producentów w kraju (okna, drzwi, rolety, żaluzje, plisy, bramy, markizy, moskitiery).
 
KUCHNIE JANA
ul. Kilińskiego 11
19-300 EŁK
Tel. 87 610 03 55
Kuchnie Jana to przedsiębiorstwo rodzinne działające od 1989 roku. Kuchnie powstają z myślą o dostarczeniu klientom funkcjonalnych rozwiązań wnętrz kuchennych, gwarantujących wysoką ergonomię przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Aranżacje tworzą młodzi, kreatywni ludzie przy wykorzystaniu specjalistycznych programów komputerowych.
 
SUKURSJA - Kwiaciarnia
ul. E. Orzeszkowej 20
19-300 EŁK
Tel. 87 621 57 41
Specjalnością firmy - dzięki wieloletniemu doświadczeniu - jest profesjonalne układanie bukietów oraz oryginalnych kompozycji, zarówno z kwiatów naturalnych jak i sztucznych na każdą okazję. W szerokiej ofercie usług znajdą Państwo również dekorowanie samochodów, kościołów, a także wnętrz hotelowych lub biurowych. Firma posiada szeroki wybór donic i artykułów wyposażenia wnętrz.
 
T&T - Salon Firmowy Viessmann
ul. I. Łukasiewicza 2 B
19-300 EŁK
Tel. 87 621 53 92
Firma oferuje obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. Zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń grzewczych, takich jak: kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne. Jest Hurtownią Artykułów Sanitarnych i Instalacyjnych.
 
Usługi Projektowe, Usługi Budowlane
ul. Konwaliowa 28
19-300 EŁK
Tel. 513 433 126
Firma oferuje usługi projektowe, doradza przy wyborze projektu. Przeprowadza w imieniu inwestora cały proces administracyjny aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Pełni funkcję kierownika budowy. Prowadzi nadzór inwestorski, wykonuje kosztorysy i wyceny robót budowlanych.
 


Przystąpienie do programu to także zysk dla naszych Partnerów.

Wstępując do grona firm partnerskich otrzymujecie Państwo:
  1. gwarancję pozyskania klientów gotowych do zakupu materiałów, mebli lub usług niezbędnych do wykończenia nieruchomości,
  2. możliwość informowania klientów o bieżących promocjach na dany asortyment,
  3. dodatkową reklamę firmy dzięki ulotkom i informacjom przekazywanym przez nasze biuro potencjalnym klientom.
Grono firm współpracujących z nami stale się powiększa. Wykorzystaj swoją okazję i przyłącz się do nas już dziś!

* regulamin do wglądu w biurze ARKADIA.
 


 
 
 

Copyright © Arkadia, 2015. All Rights Reserved